Uroczystość Wniebowzięcia NMP

  1. Dzisiaj Msze św. w naszym kościele odprawiamy wg porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. ma miejsce obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Dziękujemy wszystkim paniom, które wczoraj w poniedziałek wzięły udział w przygotowaniu ziół i kwiatów, a także wszystkim, którzy  zaopatrując się w zioła i kwiaty, złożyli ofiarę na potrzeby parafii.
  2. W najbliższy czwartek 17 sierpnia obchodzimy wspomnienie św. Jacka, pierwszego dominikanina w Polsce, patrona ks. Bp Jacka Grzybowskiego.
  3. Wraz z radą parafialną już dziś zapraszamy na festyn parafialny, który odbędzie się, jak Pan Bóg pozwoli, w niedzielę 17 września. Wstępne informację możemy znaleźć w gazetce parafialnej. Zapraszamy do czynnego włączenia się w przygotowania i w przeprowadzeniu festynu. Na scenie parafialnej będzie można zaprezentować swoje talenty, można ufundować nagrody, dostarczyć fanty loterię, upiec ciasto, zrobić sałatkę a przede wszystkim zachęcamy , aby zarezerwować czas i przyjęć w niedzielne popołudnie 17 września.