IX Niedziela Zwykła

  1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy współtworzyli procesję Bożego Ciała: Różom Różańcowym, Wspólnocie Wieczernikowej, Wspólnocie Neokatechumenalnej, lektorom z ks. Rafałem, grupie mężczyzn, ojców rodzin za przygotowanie ołtarzy, a także liturgicznej służbie ołtarza, bielankom i dzieciom pierwszokomunijnym i wszystkim, którzy wzięli udział w procesji.
  2. Zachęcamy do uczestniczenia w procesjach eucharystycznych przez całą oktawę Bożego Ciała, tzn. do czwartku 6 czerwca. Procesje są połączone z nabożeństwem czerwcowym, dziś o 17.30, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. W czwartek na zakończenie oktawy obrzęd błogosławieństwa wianków.
  3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. wynagradzająca o godz. 18.00, spowiedź pierwszopiątkowa rano podczas Mszy św. i po południu od 17.30. Z racji uroczystości post nie obowiązuje.
  4. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. Koncert muzyki uwielbienia połączony z adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 19.00 z udziałem zespołu „To i ja”.
  5. Dziś przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.