10. rocznica powstania Róż Różańcowych w parafii

Dziesięć lat temu w Parafii Świętej Rodziny powstały pierwsze Róże Różańcowe rodziców modlących się za dzieci i dzieci modlących się za rodziców. Na przestrzeni tego czasu powstała też Róża żon modlących się za mężów i Róża mężów modlących się za żony. Z tej okazji 26 maja o godz. 10:30 w kościele Świętej Rodziny na Zaciszu zostanie odprawiona Msza Św. dziękczynna za 10 lat wspólnej modlitwy. Zaś o godz. 15:00 członkowie róż zapraszają do wspólnego świętowania podczas Agapy zorganizowanej na placu zabaw przedszkola Sióstr Pallotynek przy ul. Wolbromskiej 31.

Obecnie w Parafii Świętej Rodziny jest dziesięć Róż Różańcowych: sześć Róż Różańcowych rodziców za dzieci, Róża Różańcowa dorosłych dzieci za rodziców, Róża Różańcowa mężów za żony, Róża Różańcowa żon za mężów i Róża Różańcowa dzieci za rodziców.

W każdą ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 10:30 sprawowana jest Msza św. w kościele Świętej Rodziny w intencji róż różańcowych. Zapraszamy wówczas chętnych rodziców, małżonków, którzy chcą dołączyć do modlitwy różańcowej do kontaktu z zelatorami (odpowiedzialnymi za róże) lub pozostawieniu informacji w zakrystii.