III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o 17.15 Gorzkie Żale.
  2. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji zmarłych, których polecamy Panu Bogu w wypominkach rocznych. Modlitwę tę rozpoczniemy o godz. 17.15, o 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w ich intencji. Jutro przypada święto Kazimierza Królewicza.
  3. W najbliższych dniach odbędą się rekolekcje dla dzieci i młodzieży obu szkół podstawowych znajdujących się na terenie naszej parafii. Dla szkoły nr 84 w dniach 6, 7, 8 marca. W związku z tym 6 i 7 marca nie będzie Mszy św. o godz. 8.00, a w piątek, 8 marca nie będzie Mszy św. o godz. 15.00. W piątek nie będzie też Drogi Krzyżowej o 16.45. Szkoła nr 52 będzie miała rekolekcje w dniach 11, 12 i 13 marca.
  4. We wtorek 12 marca nasz kościół będzie w Warszawie kościołem stacyjnym.
  5. W najbliższą sobotę zapraszamy całą służbę liturgiczną oraz scholę na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie.
  6. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej organizowanej przez naszą parafię w dniu 15 marca br. Początek w kościele o godz. 20.00. Zapisy przez zalogowanie się na stronie edk.org.pl. Szczegóły są podane na plakatach przy wejściu do kościoła i na stronie parafialnej.