Spotkanie środowiska medycznego

,W czwartek 18 stycznia 2024 r. zapraszamy na kolejne spotkanie Środowiska Medycznego Świętej Rodziny – UZDROWIENIE CÓRKI KOBIETY KANANEJSKIEJ. (Mt, 15, 21-28 …kobieta kananejska, …wołała: «Ulituj się nade mną, Panie, Synu Dawida! Moja córka jest ciężko dręczona przez złego ducha». Lecz On nie odezwał się do niej ani słowem. …Jego uczniowie prosili Go: «Odpraw ją, bo krzyczy za nami!» Lecz On odpowiedział: «Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela». A ona przyszła, upadła przed Nim i prosiła: «Panie, dopomóż mi!» On jednak odparł: «Niedobrze jest zabrać chleb dzieciom a rzucić psom». A ona odrzekła: «Tak, Panie, lecz i szczenięta jedzą z okruszyn, które spadają ze stołów ich panów». Wtedy Jezus jej odpowiedział: «O niewiasto wielka jest twoja wiara; niech ci się stanie, jak chcesz!» Od tej chwili jej córka była zdrowa.

Msza św. o godz. 19:00 w Kaplicy Domu Parafii Świętej Rodziny, II piętro.

Konferencja o godz. 20:00, PRZEŁAMYWANIE BARIER W RELACJI Z BOGIEM (w sali na parterze domu parafialnego).