Niedziela Świętej Rodziny

  1. Dzisiaj nasze święto patronalne Uroczystość Świętej Rodziny. Każdy kto nawiedzi nasz kościół parafialny może uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dziś wieczorem o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo w intencji dziękczynnej na zakończenie roku kalendarzowego.  
  2. Jutro, 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. według porządku niedzielnego. O godz. 17.15 jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca modlimy się za zmarłych, których polecamy w wypominkach rocznych. O godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. w ich intencji. Po Mszy św. o godz. 18.00 comiesięczne  spotkanie grupy maryjnej osób, które uczestniczyły w marcu w rekolekcjach prowadzonych przez ks. Andrzeja Kopczyńskiego.
  3. W sobotę, 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego, nasz parafia organizuje Orszak Trzech Króli, który przejdzie ulicami naszego osiedla. Orszak wyruszy z kościoła po Mszy św. o godz. 10.30. Również 6 stycznia po Mszy św. wieczornej spotkanie opłatkowe, połączone ze śpiewaniem kolęd. Na to spotkanie zapraszamy dorosłych ze wszystkich grup parafialnych i wszystkich chętnych. Podobne spotkanie dla dziecięcych i młodzieżowych grup parafialnych odbędzie się dzień później, w niedzielę, 7 stycznia o godz. 16.00.
  4. W piątek, 5 stycznia o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla uczestników wyjazdu organizowanego w czasie ferii zimowych przez ks. Rafała.
  5. W tym tygodniu w piątek o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, zaś w sobotę, 6 stycznia o godz. 7.00 Niepokalanemu Sercu Maryi.
  6. W najbliższych dniach będziemy kontynuowali odwiedzanie parafian według następującego planu:

– wtorek 2 stycznia: Karminowa, Seledynowa;

– środa 3 stycznia: Gilarska, Błotna;

– czwartek 4 stycznia: Fioletowa, Sternhela;

– piątek 5 stycznia: Reichera;

– poniedziałek 8 stycznia: Wojskowa, Solińskiego;

– wtorek 9 stycznia: Samarytanka, nieparzyste numery ul. Zaciszańskiej;

– środa 10 stycznia: parzyste numery ul. Zaciszańskiej;

– czwartek 11 stycznia: Nad Potokiem, Uroczysko, Porannej Bryzy 54;

– piątek 12 stycznia: Rajmunda;

– sobota 13 stycznia: Porannej Bryzy (bez bloku 54).

W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni o godz. 16.00. Rodziny, które byłyby gotowe przyjąć księży we wcześniejszych godzinach, między 12.00 a 15.00, prosimy o wcześniejszy kontakt w zakrystii lub na numer ks. Dyżurnego 668 809 795.

Kancelaria parafialna w czasie trwania kolędy będzie czynna w poniedziałki i piątki w godz. 18.30-20.00 oraz wtorki i czwartki w godz. 9.00-10.00.