XXXI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.40 modlitwa za zmarłych.
  2. Przypominamy, że przez cały listopad o godz. 17.40 będą wyczytywane wypominki za naszych zmarłych i o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. w ich intencji. Pewna zmiana będzie miała miejsce w najbliższy poniedziałek, 6 listopada. W tym dniu o godz. 17.15 będziemy się modlili za zmarłych zgłoszonych z wypominkach rocznych i o godz. 18.00 będzie w ich intencji oprawiona Msza św.
  3. W czwartek 9 listopada przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie naszej katedry lub konkatedry.
  4. Środowisko Medyczne gromadzące się przy naszej parafii zaprasza na kolejne comiesięczne spotkanie w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w domu parafialnym. Temat spotkania: „Prośba o uzdrowienie”. Prelegenci ks. Dariusz Pater i Małgorzata Babińska.
  5. W najbliższy czwartek 9 listopada rozpoczniemy nowennę do bł. Karoliny Kózkówny. Będzie ona duchowym przygotowaniem do uroczystego wprowadzenia jej relikwii do naszej parafii. Wprowadzenie będzie miało miejsce 14 listopada podczas Mszy św. o godz. 18.00 związanej z udzieleniem sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Nowenna będzie połączona z codzienną Mszą św. o godz. 18.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  6. Ministranci naszej parafii zapraszają wszystkich na wspólny mecz na boisku SP 84 w dniu 11 listopada w sobotę pod hasłem „Z miłości do Ojczyzny”. Mecz będzie rozgrywany w dwóch kategoriach: chłopców młodszych i starszych. Chętnych do wzięcia udziału prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Parafian zapraszamy do kibicowania: w sobotę 11 listopada o godz. 16.00 na boisku przy SP nr 84.
  7. W dniu 25 listopada w sobotę zapraszamy na film „Oblicze Jezusa”. Jest to film dokumentalny o Całunie Turyńskim, Chuście z Manopello i wileńskim obrazie Jezusa Miłosiernego. Seans zarezerwowany dla naszej parafii w kinie Wisła o godz. 15.45. Zapisy w zakrystii u ks. Proboszcza, bilety do odbioru w niedzielę 19 listopada.