XXX Niedziela Zwykła

  1. W środę, 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. zostaną odprawione w naszym kościele wg porządku niedzielnego. W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze Św. o godz. 6.30, 8.00 i 18.00. W środę i czwartek, 1 i 2 listopada Msza Św. o godz. 18.00 będzie odprawiana w intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin, zgłoszonych w wypominkach jednorazowych i miesięcznych, listopadowych. Wypominki miesięczne będą czytane przed Mszą Św., a jednorazowe po Mszy Św. o godz. 18.00. Wypominki miesięczne, listopadowe będą czytane przez cały miesiąc, z wyjątkiem poniedziałku, 6 listopada i wtorku, 14 listopada od godz. 17.40 i o 18.00 będzie odprawiona Msza Św. w intencji tych zmarłych. W poniedziałek, 6 listopada od godz. 17.15 wypominki roczne i po nich Msza Św.  i później podobnie przez cały rok w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.
  2. W przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy dzieci i ich rodziców oraz młodzież na Mszę Św. o godz. 18.00, później radosny pochód ulicami naszego osiedla i następnie na bal w domu parafialnym.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy Św.  i po południu od godz. 17.30. W sobotę Msza Św. wynagradzająca o godz. 6.30, później różaniec, rozważania fatimskie i spotkanie kółek różańcowych. Wieczorem na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy służbę liturgiczną i scholę, dzieci wraz z rodzicami. Po Mszy Św. spotkanie w domu parafialnym.
  4. W dniu 25 listopada, w sobotę zapraszamy na film „Oblicze Jezusa”. Jest to film dokumentalny o Całunie Turyńskim, chuście z Manopello i wileńskim obrazie Jezusa Miłosiernego. Seans zarezerwowany dla naszej parafii w kinie Wisłą o godz. 15.45. Cena biletu 18 zł.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej śp. Małgorzatę Waszkiewicz, we wtorek i śp. Czesława Wąsowskiego, w piątek. Pomódlmy się w Ich intencji