XXIII Niedziela Zwykła

  1. W czwartek, 14 września obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża, zaś w piątek wspomnienie Matki Boskiej Bolesnej.
  2. Pierwsze powakacyjne spotkanie mężczyzn, ojców rodzin odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 20.20.
  3. Spotkanie dla dzieci klas III z obu szkół podstawowych, pragnących przystąpić do I Komunii Św. i ich rodziców odbędzie się za dwa tygodnie 24 września o godz. 12.00 w domu parafialnym. Po spotkaniu rodzice wraz z dziećmi uczestniczą we Mszy św. w kościele o godz. 13.00.
  4. Poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych dzieci kl. 0 i I odbędzie się za tydzień w niedzielę, 17 września podczas Mszy św. o godz. 10.30.
  5. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania, którzy już w ubiegłym roku szkolnym uczestniczyli w przygotowaniu odbędzie się za dwa tygodnie 24 września o godz. 17.00. Natomiast spotkanie grupy młodzieży, która rozpoczyna cykl przygotowań w niedzielę, 8 października o godz. 17.00.
  6. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w poniedziałek, 25 września o godz. 20.00. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.