Niedziela Palmowa

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o 17. 15 Gorzkie Żale.
  2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Wielki Tydzień. Poświęcenie palm dziś na początku każdej Mszy Św. W Wielkim Tygodniu spowiadać będziemy w poniedziałek, wtorek i środę rano podczas Mszy św. i po południu w godz. 17.30-19.00. W czasie Triduum Paschalnego, od Wielkiego Czwartku do Niedzieli Zmartwychwstania spowiedzi nie będzie.
  3. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca. Zapraszamy wszystkich  do wspólnej modlitwy w intencji zmarłych, których polecamy w wypominkach rocznych. Modlitwę tę rozpoczniemy o godz. 17.15, a o 18.00 zostanie odprawiona w ich intencji Msza św.
  4. W Wielki Czwartek uroczysta Liturgia Wieczerzy Pańskiej rozpocznie się o godz. 18.00, Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciemnicy do godz. 22.00.
  5. W Wielki Piątek:

– 7.30 modlitwa Liturgią Godzin, tzw. „Ciemna Jutrznia”
– 12.00 droga krzyżowa dla dzieci połączona z adoracją krzyża
– 15.00 początek nowenny do Miłosierdzia Bożego, koronka
– 18.00 uroczysta Liturgia Męki Pańskiej, połączona z adoracją krzyża.
Adoracja przy Grobie Pańskim do godz. 22.00

6. W Wielką Sobotę:

– 7.30 modlitwa Liturgią Godzin, tzw. „Ciemna Jutrznia”
– od godz. 9.00 do 17.00 święcenie pokarmów na stół wielkanocny
– Uroczysta Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się w sobotę o godz. 20.00.

7. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 6:00 rozpocznie się procesja rezurekcyjna i po niej zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. o godz. 9:00, 10:30, 12:00 i o godz. 18:00. Z racji drugiej niedzieli miesiąca, zostanie odprawiona także Msza Święta o 13:00, podczas której będzie udzielony sakrament chrztu św.

8. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego, dodatkowo zostanie odprawiona Msza św. o godz. 13.00, podczas których będzie udzielony sakrament chrztu św.

9. Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego rozpocznie się w Wielki Piątek
o godz. 15.00, w Wielką Sobotę zapraszamy również na godz. 15.00, a w pozostałe dni nowenny na godz. 17.45. 9. Przed kościołem można oprócz palm nabyć wielkanocne stroiki. Zachęcamy, by zaopatrzyć się też w bezpłatny numer pisma „Dobre Nowiny” poświęcony osobie św. Jana Pawła II.