Niedziela Chrztu Pańskiego

 1. Dzisiaj będą wystawione w naszym kościele jasełka: po Mszy św. o godz. 10.30 przez dzieci pod kierunkiem s. Jolanty, a po Mszy św. o godz. 18.00 przez młodzież przygotowującą się do wyjazdu na ŚDM w Lizbonie.
 2. W najbliższy piątek, drugi w miesiącu, zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00: koronka i Msza św.
 3. W przyszłą niedzielę, 15 stycznia zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu prof. Michała Markuszewskiego, nauczyciela pana Pawła, naszego organisty. Koncert odbędzie się po Mszy św. wieczornej.
 4. W najbliższych dniach planujemy odwiedzanie parafian wg następującego planu:
  poniedziałek, 9 stycznia – parzysta strona ul. Zaciszańskiej,
  wtorek, 10 stycznia – Porannej Bryzy, Nad Potokiem,
  środa, 11 stycznia – Uroczysko, Lwa,
  czwartek, 12 stycznia – Panny, Strzelca, Rajmunda,
  piątek, 13 stycznia – Sawy, Tristana, Wallenroda, Don Kichota, Króla Artura,
  sobota, 14 stycznia – Fausta, Guliwera, Warsa, Benedykta, Protazego,
  poniedziałek, 16 stycznia – Rolanda, Sowizdrzała, Błażeja, Gustawa, Matyldy, Lecha, Irminy.
  Odwiedzanie parafian w sobotę będziemy rozpoczynali o godz. 11.00, w pozostałe dni o godz. 16.00. Rodziny, które byłyby gotowe przyjąć odwiedzających księży w godz. 12.00-15.00, prosimy o zgłoszenie na telefon księdza Dyżurnego 668 809 795. Przypominamy, że kancelaria jest czynna w styczniu: we wtorki, czwartki i piątki w godz. 9.00-10.00 oraz w środy i piątki w godz. 18.45-19.45.