XXXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o 17.30 Nieszpory.

2. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji zmarłych, których polecamy Panu Bogu w wypominkach rocznych. Modlitwę tę rozpoczniemy  o godz. 17.15, a o 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w ich intencji.

3. W środę, 9 listopada przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie naszej diecezjalnej katedry lub konkatedry.

4. W piątek, 11 listopada przypada 104. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Msza św. w intencji Ojczyzny w naszym kościele zostanie odprawiona o godz. 18.00. Z racji święta narodowego można skorzystać z dyspensy od postu, udzielonej przez Biskupa Diecezjalnego.

5. Również tego dnia dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 w Godzinie Miłosierdzia Bożego z racji II piątku miesiąca.

6. Środowisko Medyczne gromadzące się przy naszej parafii zaprasza na kolejne, comiesięczne spotkanie w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w domu parafialnym. Temat spotkania: Dar trzeźwego myślenia na przykładzie Sł. Bożej dr Wandy Błeńskiej. Prelegentami będą ks. Sławomir Abramowski i dr Anna Rutowska.