XII Niedziela Zwykła

  1. W czwartek, 24 czerwca obchodzimy Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w tygodniu.  Również w tym dniu, w przeddzień zakończenia roku szkolnego zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na godz. 18.00 na Mszę św. dziękczynną. Wcześniej od godz. 17.30 będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi na zakończenie roku szkolnego.
  2. Za tydzień w niedzielę, 27 czerwca nasza parafianka Joanna, którą wielu z nas wspierało modlitwą i ofiarą, opowie o swojej misji z Domami Serca we Włoszech na wyspie Procida. Zapraszamy na spotkanie z Joanną za tydzień o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  3. Uczniów klas VIII mieszkających w naszej parafii, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do bierzmowania zapraszamy wraz z ich rodzicami na spotkanie dziś o godz. 19.00.
  4. W najbliższą sobotę, 26 czerwca organizujemy samochodowa pielgrzymkę do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu oraz do miejsc związanych z urodzeniem i chrztem św. Faustyny. Szczegóły i zapisy u ks. Zbigniewa.