VI Niedziela Wielkanocna

1. Przypominamy, że nabożeństwo majowe odprawiamy dzisiaj o godz. 17.30, a w kolejne dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  2. W tym tygodniu w czwartek obchodzimy wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, a w piątek święto jednego z Apostołów, św. Macieja.
  3. W przyszłą niedzielę, 16 maja obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, zaś tydzień później niedzielę Zesłania Ducha Świętego.
  4. Msze św., podczas których dzieci klas III przystąpią do I Komunii Świętej będą odprawiały się w naszej parafii w kolejne soboty maja, poczynając od najbliższej, 15 maja.
  5. W najbliższy piątek o godz. 20.20 kolejne comiesięczne spotkanie dla mężczyzn, ojców rodzin. Chętnych zapraszamy.
  6. Polecamy nowy numer naszej gazetki parafialnej, w której można przeczytać świadectwa kilku mam z naszej parafii na temat macierzyństwa.  Wszystkie mamy zapraszamy na Mszę św. w Ich intencji 26 maja o godz. 10.00 do naszego kościoła.