Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  1. W dniu dzisiejszym i jutrzejszym porządek Mszy św. niedzielny, dodatkowa Msza św. będzie  odprawiona o godz. 16.00.
  2. Przypominamy, że od Wielkiego Piątku trwa nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego codziennie o godz. 17.45.
  3. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. przez całą oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. W najbliższy piątek z racji oktawy nie obowiązuje post.
  4. Kilka słów od ks. Proboszcza:
    Od Wielkiego Piątku przebywam w izolacji na plebanii ze względu na plusowy wynik testu na covid 19. Otrzymałem dar odosobnienia na czas najważniejszych świąt. Odczytuję to jako zachętę, aby próbować wejść głębiej w rzeczywistość zbawienia, którą upamiętniają i uobecniają Święta Paschalne. Wszystkim Parafianom, którzy uczestniczyli w nabożeństwach i choćby nawiedzili nasz kościół bardzo dziękuję. W szczególności dziękuję wszystkim, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie grobu, ciemnicy, procesji i całej oprawy liturgicznej. Życzę w naszych trudnych czasach Bożego pokoju i radości, które płyną z pokładania nadziei w naszym Panu Jezusie Chrystusie.