V Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 Nieszpory.
  2. W czwartek 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Msza św. dla chorych i ich opiekunów zostanie oprawiona w kościele księży Marianów przy ul. Szwedzkiej o godz. 11.00. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Natomiast w naszym kościele Środowisko Medyczne Świętej Rodziny zaprasza tego dnia na kolejne comiesięczne otwarte spotkanie o godz. 19.00. Spotkanie będzie poświęcone dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową na przykładzie Sługi Bożej Antonietty Meo (Nennoliny).
  3. W najbliższy, drugi piątek miesiąca zapraszamy na godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00, na koronkę i Mszę św. do Miłosierdzia Bożego.
  4. W księgarni pod dzwonnicą można nabyć dzienniczek duchowy, który jest zapisem Bożego działania i Bożego prowadzenia w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy życia z chorobą nowotworową zmarłego w roku ubiegłym Piotra Sawickiego. Jest to proste i przejmujące świadectwo, w którym każdy z nas może znaleźć wiele świateł na róże sytuacje w naszej codzienności. Tytuł tej pozycji to „Chcę do Nieba”.