III Niedziela Zwykła

  1. Jutro, 25 stycznia obchodzimy święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, we wtorek wspomnienie jego uczniów świętych Tymoteusza i Tytusa, zaś w czwartek 28 stycznia wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, doktora kościoła.
  2. W najbliższym tygodniu będziemy kontynuować spotkania kolędowe w kościele. Zapraszamy parafian wg następującego planu:

25 stycznia – poniedziałek, Gibraltarska, Krahelskiej, Czerwińska, Codzienna,

26 stycznia – wtorek, Bohuszewiczówny, Penelopy, Agnieszki, Ewy, Ireny, Safony, Antygony, Kleopatry, Oktawii, Kingi, Heloizy, Izoldy, Kanałowa, Moszczenicka,

27 stycznia – środa, Łukasiewicza, Chmurna, Korzystna, Samotna, Regatowa, Gniazdowska,

28 stycznia – czwartek, Ładna, Kościerska, Pospolita, Żarnowiecka, Określona, Wieniecka, Kaśki Kariatydy, Senna

29 stycznia – Rozwadowska, Skrzypcowa, Zarębska,  Śmieszna, Brodowskiego, Roślinna,

Spotkania kolędowe, połączone z Mszą św. w intencji mieszkańców danego rejonu, będą odbywały się każdego z podanych dni o godz. 10.00.
Osoby, które nie mogą przybyć w tym czasie do kościoła zapraszamy na spotkania kolędowe o godz. 17.00 lub 18.30. W przyszłą sobotę, za tydzień, w ramach spotkań kolędowych, odbędzie się już tylko Msza św. o godz. 10.00 na zakończenie, na którą zapraszamy wszystkich, którzy w różnych powodów nie mogli uczestniczyć w spotkaniach w sugerowanym terminie.

3. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów odbędzie się za dwa tygodnie, w niedzielę 7 lutego o godz. 10.00. Zapraszamy chłopców z kl. III i starszych.

4. Informujemy,  że już od kilku lat w naszym kościele jest możliwość przyjmowania komunii św. bezglutenowej. Osoby, które pragną w taki sposób przyjąć komunię św. zgłaszają ten fakt przed Mszą św. w zakrystii.

5. Dzisiaj przed kościołem zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na pomoc dla Chorwacji po trzęsieniu ziemi. Pomoc będzie przekazana poprzez Caritas Polska.