Niedziela Świętej Rodziny

  1. Dzisiaj obchodzimy święto patronalne naszej parafii. Każdy, kto nawiedzi nasz kościół parafialny, może uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku kalendarzowego odbędzie się w czwartek 31 grudnia. Rozpoczniemy je o godz. 17.30, a po nim zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna na zakończenie roku. Serdecznie zapraszamy.
  3. W piątek 1 stycznia przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. odprawiamy w tym dniu wg porządku niedzielnego.
  4. 2 stycznia w sobotę, pierwszą w miesiącu, o godz. 7.15 różaniec, rozważania fatimskie, o godz. 8.00 Msza św. w intencji kół żywego różańca oraz w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, a następnie spotkanie w domu parafialnym.
  5. W tym dniu, w sobotę 2 stycznia, rozpoczniemy spotkania kolędowe, na które zapraszamy wszystkich parafian. Plan tych spotkań, na razie do 16 stycznia, umieszczony jest w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii. Parafian zapraszamy wg powyższego porządku w danym dniu na jedno spotkanie wybrane z trzech możliwości: godz. 12.00, 17.00 lub 18.30. Wyjątkiem są soboty z niewielką zmianą godzin, wtedy można przyjść na godz. 12.00, 16.00 lub 17.00.

Niedziela Świętej Rodziny