Uroczystość Chrystusa Króla

  1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 9.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi, za co można uzyskać dzisiaj odpust zupełny.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa. W okresie Adwentu zachęcamy do uczestniczenia w roratach w dni powszednie o godz. 6.30, w poniedziałki, środy i piątki z udziałem dzieci.
  3. Ze względu na obowiązujące w dalszym ciągu ograniczenia sanitarne, zachęcamy do uczestniczenia on-line w Mszach św. transmitowanych z naszego kościoła w niedziele o godz. 10.30 i 12.00. Ale zachęcamy do przychodzenia do kościoła w dni powszednie, by w ten sposób umacniać naszą wspólnotę parafialną.
  4. W księgarni pod dzwonnicą można już dziś nabyć opłatek na stół wigilijny oraz świece „Caritas”. Księgarnia będzie także czynna w dni powszednie, z wyjątkiem poniedziałku, w godz. 17.30 – 19.00.
  5. W najbliższy piątek zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia w godz. od 19.00 do 20.00 podczas wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu. Poprowadzą go starsze dziewczęta ze scholii wraz z panią Ulą.