XXXIII Niedziela Zwykła

  1.  W miniony czwartek grupa młodzieży naszej parafii przyjęła Sakrament Bierzmowania z rąk Biskupa Romualda Kamińskiego. Bierzmowaną młodzież, dalszą ich drogę wiary i świadectwa powierzamy modlitwie wszystkich parafian.
  2. Pragniemy podziękować młodzieży, za przygotowanie koncertu pieśni patriotycznych, który był transmitowany na parafialnym facebook’u w minioną środę w święto Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
  3. Środowisko Medyczne Świętej Rodziny zaprasza na kolejne comiesięcznie spotkanie w najbliższy czwartek o godz. 19.00. Tym razem będzie to Msza św., podczas której w ramach homilii zostanie przybliżona postać bł. Carlo Acutisa. Temat spotkania: ”Być blisko Chrystusa, to jest mój plan na życie”. Bł. Carlo Acutis „Białaczka a cud Eucharystii. Gościem, który przybliży nam postać błogosławionego będzie ks. Mieczysław Jerzak.
  4. Następna niedziela 22 listopada jest ostatnią w roku liturgicznym. W tym dniu obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla.
  5. Według aktualnie, obowiązujących przepisów sanitarnych w naszym koście może uczestniczyć podczas Mszy św. i nabożeństw nie więcej niż 40 osób. Zachęcamy więc ponownie do uczestniczenia w Mszach św. transmitowanych z naszego kościoła w każdą niedzielę o godz. 10.30 i 12.00. Osoby, które będą uczestniczyły w tych transmitowanych Mszach św. lub Mszach św. radiowych czy telewizyjnych, jeśli zechcą będą mogły przyjąć komunię świętą w niedziele o godz. 11.40 lub o godz. 16.00. Przypominamy, że w czasie trwania aktualnych ograniczeń Msza św. o godz. 13.00 będzie odprawiana w każdą niedzielę.
  6. Dzisiaj po Mszy św. są zbierane ofiary do puszek przeznaczone na pomoc dla Kościoła prześladowanego.
  7. W księgarni pod dzwonnicą można nabyć opłatek wigilijny.