XXXII Niedziela Zwykła

  1. Jutro w Kościele obchodzimy święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która przez ponad tysiąc lat była najważniejszą świątynią Kościoła rzymskokatolickiego. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny nawiedzając naszą diecezjalną katedrę lub konkatedrę, odmawiając tam modlitwę „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”.
  2. W środę 11 listopada, kolejna 102. rocznica Odzyskania Niepodległości. Modlić się w intencji naszej Ojczyzny będziemy w czasie Mszy św. o godz. 18.00. Młodzież naszej parafii wraz z panem Pawłem, organistą, poprowadzi w tym dniu wieczór pieśni patriotycznych, w którym wszyscy będziemy mogli uczestniczyć poprzez transmisję on-line na parafialnym facebooku. Początek środa 11 listopada godz. 19.00.
  3. W tym tygodniu w czwartek 12 listopada ks. Biskup Romuald Kamiński udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii, która od kilkunastu miesięcy uczestniczyła w przygotowaniu do przyjęcia tego sakramentu.
  4. Według aktualnie, od wczoraj, obowiązujących przepisów sanitarnych w naszym kościele może uczestniczyć jednocześnie podczas Mszy św. i nabożeństw 40 osób. Zachęcamy więc ponownie do uczestniczenia w Mszach św. transmitowanych z naszego kościoła w każdą niedzielę o godz. 10.30 i 12.00. Osoby, które będą uczestniczyły w tych transmitowanych Mszach św. lub Mszach św. radiowych czy telewizyjnych, jeśli zechcą będą mogły przyjąć komunię świętą w niedziele o godz. 11.40 lub o godz. 16.00. Przypominamy, że w czasie trwania aktualnych ograniczeń Msza św. o godz. 13.00 będzie odprawiana w każdą niedzielę.