XXI Niedziela Zwykła

  1. Jutro 24 sierpnia obchodzimy święto św. Bartłomieja, jednego z 12 Apostołów w środę zaś uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Dzień 28 sierpnia, najbliższy piątek, to liturgiczne wspomnienie św. Augustyna, jednego z czterech tzw. Wielkich Doktorów Kościoła Zachodniego z dzień wcześniej czwartek to wspomnienie św. Moniki, matki św. Augustyna .
  2. Za tydzień w niedzielę 30 sierpnia zapraszamy wszystkich na koncert Papieski, zorganizowany z okazji trwającego roku 100 urodzin św. Jana Pawła II. Koncert rozpocznie się o godz. 18.45 bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Dodatkowe informacje na plakacie na tablicy ogłoszeń przedsionku kościoła.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji róż różańcowych dorosłych, dzieci i młodzieży.
  4. Dzisiaj po Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na wsparcie dla Libanu po tragicznym wybuchu w Bejrucie, stolicy tego kraju.