II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj i w kolejne niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie żale na godz. 17.15. W piątki zaś zapraszamy na Drogę krzyżową dzieci na godz. 17.00, dorosłych na 17.30, a młodzież i wszystkich później wracających z pracy na godz. 19.00. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się za dwa tygodnie w niedzielę 22 marca i będą trwały do środy 25 marca. Wcześniej odbędą się rekolekcje dla dzieci ze SP nr 52 już w tym tygodniu w środę, czwartek i piątek, zaś dla dzieci ze SP nr 84 za tydzień w poniedziałek, wtorek i środę od 16 do 18 marca.
  2. Środowisko Medyczne Świętej Rodziny zaprasza ma kolejne comiesięczne otwarte dla wszystkich spotkanie poświęcone kolejnemu z Wielkich Doktorów Ojców Kościoła św. Ambrożemu. Początek spotkania godz. 19.00 w domu parafialnym.
  3. Przypominamy, że w naszej parafii trwają katechezy prowadzone przez wspólnotę neokatechumenalną. Zapraszamy w poniedziałki i czwartki na godz. 19.30.
  4. Do najbliższej środy przyjmujemy jeszcze zgłoszenia osób chętnych do uczestniczenia w uroczystości beatyfikacji ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  5. Za dwa tygodnie 22 marca odbędzie się w Warszawie Narodowy Marsz Życia. Tej inicjatywie błogosławieństwa udzielił także ordynariusz naszej diecezji bp Romuald Kamiński. Bliższe informacje podamy za tydzień, są także na plakacie i ulotkach.
  6. Dzisiaj po mszy św. zbierane są w całej Polsce ofiary do puszek przeznaczone na pomoc dla polskich misjonarzy pracujących na misjach „Ad gentes”.