I Niedziela Wielkiego Postu

  1. Rozpoczął się okres Wielkiego Postu. Zachęcamy wszystkich parafian do uczestniczenia w nabożeństwie Drogi krzyżowej i Gorzkich żali. Gorzkie żale dziś i w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 16.00 rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu. Droga krzyżowa w piątek o godz. 17.30 a wcześniej o godz. 17.00 Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci, o godz. 19.00 Droga krzyżowa dla młodzieży i wszystkich później wracający z pracy. W sobotę, pierwszą w miesiącu, o godz. 7.15 różaniec z rozważaniami fatimskimi i o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Serca Maryi w intencji kół Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie w domu parafialnym.
  2. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w czwartą niedzielę Wielkiego Postu 22 marca i będą trwały do środy 25 marca. Poprowadzi je o. Roman Hernoga, karmelita. Wcześniej odbędą się rekolekcje dla dzieci: ze SP nr 52 w dniach 11 – 13 marca a ze SP nr 84 w dniach 16 – 18 marca.
  3. W tym tygodniu zapraszamy na kolejny „wieczór ciszy” w czwartek na godz. 18.45. Będzie to pierwsze spotkanie z nowego cyklu o modlitwie „Ojcze nasz”.
  4. Duszpasterstwo Pracodawców i Przedsiębiorców Talent zaprasza na kolejne comiesięcznie spotkanie w najbliższy piątek o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  5. Informujemy, że we wszystkie soboty Wielkiego Postu w godz. 17.00 – 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i w tym czasie będzie również możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania.
  6. Kancelaria parafialna będzie dodatkowo czynna w czwartki w godz. 18.30 – 19.30.