VII Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, rozpoczynająca okres Wielkiego Postu. Msze św. odprawimy w tym dniu o godz. 6.30, 8.00, 17.00, 18.00 i 19.30. Posypanie głów popiołem odbędzie się podczas Mszy św. Przypominamy, że w Środę Popielcową wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia, zaś post ilościowy obowiązuje wszystkich między 18 a 60 rokiem życia.
  2. Wielkopostne nabożeństwo Drogi krzyżowej będziemy sprawowali w piątki o godz. 17.00 dla dzieci, o godz. 17.30 dla dorosłych, o godz. 19.00 dla młodzieży i wszystkich później wracających z pracy.
  3. Na Gorzkie żale zapraszamy wszystkich w niedziele Wielkiego Postu na godz. 17.15.
  4. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się 22 marca w IV niedzielę Wielkiego Postu i będą trwały do środy 25 marca.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla młodzieży
    i dorosłych, które głosić będzie grupa świeckich wraz z kapłanem. Katechezy te powstały z doświadczenia konkretnych osób i dają odpowiedź na wiele pytań, które stawia sobie dzisiejszy człowiek. Pierwsza katecheza w niedzielę 1 marca o godz. 19.00, a następne w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30. Serdecznie zapraszamy!