XXIII Niedziela Zwykła

  1. Dzieci kl. III ze SP nr 52 i ich rodzice uczestniczą dzisiaj we Mszy św. o godz. 10.30. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców w domu parafialnym. Natomiast dzieci kl. III ze SP nr 84 i ich rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę 15 września najpierw na Mszę św. o godz. 10.30, a następnie na spotkanie w domu parafialnym. Pierwsze spotkania rozpoczynają bezpośrednie przygotowanie dzieci do I Komunii św.
  2. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania zostaną wznowione w przyszłą niedzielę. Kandydatów z I kl. liceum po III kl. gimnazjum zapraszamy na godz. 16.45, a kandydatów z I kl. liceum po VIII klasie zapraszamy na spotkanie również w przyszłą niedzielę bezpośrednio po Mszy św. wieczornej czyli o godz. 18.50.
  3. Narzeczonych zapraszamy na kurs przedmałżeński, który rozpocznie się w najbliższy czwartek 12 września o godz. 20.00.
  4. Wszystkich ministrantów  i kandydatów na ministrantów zapraszamy w najbliższą sobotę na godz. 10.00.
  5. W najbliższy piątek, drugi piątek miesiąca zapraszamy na godz. 15.00 na Godzinę Miłosierdzia, koronkę i Mszę św.