Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dzisiaj i jutro porządek Mszy św. tak jak w każdą niedzielę. Dzisiaj zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 13.00, podczas której zostanie udzielony sakrament
    Chrztu św. dzieciom. Jutro Mszy św. o godz. 13.00 nie będzie.
  2. Przypominamy, że od Wielkiego Piątku trwa nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego, codziennie o godz. 17.45.
  3. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. przez całą oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. W najbliższy piątek z racji oktawy post nie obowiązuje.
  4. W piątek 26 kwietnia odbędzie się spotkanie duszpasterstwa przedsiębiorców
    i pracodawców TALENT po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 odbędzie się w kościele nabożeństwo Drogi Światła, a po nim wspólne śniadanie w kawiarence w domu parafialnym.
  6. W przyszłą niedzielę, Niedzielę Miłosierdzia Bożego, zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 15.00, połączona z koronką do Miłosierdzia Bożego. Nie będzie wyjątkowo Mszy św. o godz. 13.00.