Uroczystość Bożej Rodzicielki

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiadać będziemy rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 16.30. O godz. 17.00 Msza św. pierwszopiątkowa z udziałem dzieci, o godz. 18.00 Msza św. w intencji wynagradzającej. W sobotę o godz. 7.15 różaniec i rozważania fatimskie, o godz. 8.00 Msza św. w intencji kół żywego różańca oraz w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, a następnie spotkanie w domu parafialnym.
 2. W najbliższą niedzielę obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego.
 3. Planowany porządek odwiedzin duszpasterskich:
  2 stycznia – środa –  Seledynowa, Gilarska,
  3 stycznia – czwartek – Karminowa, Błotna,
  4 stycznia – piątek – Drewnowskiego w godz. 19.00 – 20.30,
  5 stycznia – sobota – Fioletowa, Reichera,
  7 stycznia – poniedziałek – Sternhela, Samarytanka, Solińskiego,
  8 stycznia – wtorek – Wojskowa, nieparzysta strona ul. Zaciszańskiej,
  9 stycznia – środa – Zaciszańska 2, 4, 6, 8.
  W sobotę rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w piątek wyjątkowo o godz. 19.00, a w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.