III Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla dzieci z kl. III ze SP nr 52, przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Zapraszamy na godz. 16.00
  2. Przypominamy, że w dni powszednie o godz. 6.30 gromadzimy się na roratach, aby we wspólnocie przeżywać czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Wcześniej o godz. 5.40 wspólnota neokatechumenalna z tutejszej parafii prowadzi Jutrznię z Liturgii Godzin. Wszystkich chętnych zapraszamy.
  3. Prosimy, by nie odkładać spowiedzi na przyszłą niedzielę, aby przystąpić do spowiedzi w ciągu tygodnia podczas Mszy św. Dodatkowo będziemy spowiadali w najbliższą sobotę 22 grudnia w godz. 7.00 – 9.00 i 17.00 – 19.00.
  4. Przy figurze św. Antoniego można jeszcze do środy składać dary rzeczowe na świąteczne paczki dla ubogich. Paczki te będą rozdawane w czwartek i piątek w godz. 16.00 – 18.00.
  5. W księgarni pod dzwonnicą można nabyć poświęcony przez kapłana opłatek na stół wigilijny, świece „caritas”, sianko i karty świąteczne.
    Przed kościołem pensjonariusze schroniska prowadzonego przez Towarzystwo św. Brata Alberta przy ul. Knyszyńskiej rozprowadzają ozdobne talerze na stół wigilijny.
  6. Zachęcamy do wzięcia pamiątkowych obrazków wydrukowanych z okazji 70-lecia naszej parafii. Znajdują się one na stoliku z czasopismami. Rodziny, których fotografie znalazły się w albumie przygotowanym na rocznicę powstania parafii, jeśli zechcą mogą taki album nabyć. W tej sprawie można się zwrócić do ks. Proboszcza.
  7. W przyszłą niedzielę 23 grudnia wspólnota neokatechumenalna i parafialna rada duszpasterska organizują otwartą dla wszystkich wigilię dla bezdomnych i ubogich. Zapraszamy na godz. 16.00.