XXXIII Niedziela Zwykła

  1. W przyszłą niedzielę 25 listopada, obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Będzie to jednocześnie ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  2. Dzisiaj zostanie odprawiona o godz. 16.00 dodatkowa Msza św. dla dzieci kl. III ze SP nr 52, przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
  3. W przyszłą niedzielę odbędą się spotkania dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania: o godz. 16.45 dla młodzieży kl. III gimnazjum (I rok przygotowania) i godz. 17.15 dla młodzieży w ramach II roku przygotowań
  4. Również w przyszłą niedzielę 25 listopada zapraszamy rodziców z dziećmi i wszystkich zainteresowanych na wspólne świętowanie 100 rocznicy odzyskania niepodległości, połączone ze śpiewem pieśni patriotycznych, tortem urodzinowym i prezentacją historycznych eksponatów. Spotkanie rozpocznie się po Mszy św. o godz. 10.30.
  5. W dniach 7 i 8 grudnia planujemy przeprowadzenie warsztatów Tato.net dla ojców. Temat: „7 sekretów efektywnego ojcostwa”. Warsztaty będą trwały w piątek 7 grudnia w godz. 18.00 – 20.30 i w sobotę 8 grudnia w godz. 10.00 – 18.00. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii po Mszy św.
  6. Domowy Kościół Ruch Światło Życie naszej diecezji zaprasza małżeństwa i narzeczonych na diecezjalne warsztaty – rekolekcje na temat: ”Kryzys? Może być tylko lepiej czyli co ma zrobić małżeństwo na zakręcie”. Rekolekcje odbędą się w dniach 22, 23, 24 listopada w godz. 19.00 – 21.00 w katedrze św. Floriana. Prowadzący będzie o. Wojciech Jędrzejewski, dominikanin.