27 września – Dzień Modlitwy jako owoc Nawiedzenia Matki Bożej

Zapraszamy w czwartek 27 września do kościoła Świętej Rodziny na Dzień Modlitwy, który będzie duchowym owocem czasu Nawiedzenia Matki Bożej w Kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego. Będzie to czas szczególnej modlitwy całej wspólnoty parafialnej realizowanej jako okazja do zawierzania Bogu intencji osobistych, rodzinnych, parafialnych, ale także wpisanych w całą diecezję i Kościół powszechny. Kościół otwarty będzie od rana do wieczora. Przez cały dzień można przystąpić do sakramentu pojednania.

Program dnia:
6.30 Msza św.
7.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny
8.00 Msza św.
8.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec św. (tajemnice radosne)
10.00 Spotkanie dla mam z małymi dziećmi i Różaniec św. (tajemnice światła)
12.00 Anioł Pański i schowanie Najświętszego Sakramentu
15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej Różaniec św. (tajemnice bolesne)
17.30 Różaniec św. (tajemnice chwalebne)
18.00 Msza św. i Apel Jasnogórski.