XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. We wtorek 18 września przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, zaś w piątek 21 września jednego z Apostołów św. Mateusza. Zachęcamy do udziału we Mszy św.
  2. Za tydzień w niedzielę 23 września rozpoczynamy spotkania dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania. II rok przygotowań młodzieży I kl. liceum ma spotkanie o godz. 17.15, a młodzież III kl. gimnazjum, która rozpoczyna nowy cykl przygotowań ma swoje spotkanie o godz. 17.00.
  3. W czwartek środowisko medyczne zaprasza wszystkich na otwarte spotkanie z o. Stanisławem Przepierskim, dominikaninem, który wygłosi prelekcję o modlitwie różańcowej. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00 w kaplicy domu parafialnego, a następnie o godz. 20.00 odbędzie się prelekcja.
  4. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w czwartek 4 października o godz. 20.00, wszystkich narzeczonych serdecznie zapraszamy.