XVI Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie kilku ważnych świętych: jutro w poniedziałek, 23 lipca – św. Brygidy, patronki Europy; we wtorek – św. Kingi; w środę – św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa –  patrona kierowców; w czwartek 26 lipca – św. Joachima i św. Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny; w sobotę – św. Charbela.

2. Poświecenie pojazdów odbędzie się w naszej parafii najpierw w środę, 25 lipca, w dniu wspomnienia św. Krzysztofa, a następnie w przyszłą niedzielę, 29 lipca, bezpośrednio po każdej Mszy św.

3. W minionym tygodniu zostały umieszczone dwie nowe mozaiki na frontonie kościoła po obu stronach głównych drzwi wejściowych. Taca w drugą niedzielę sierpnia będzie przeznaczona na pokrycie kosztów ich wykonania.

4. Po Mszy św. zapraszamy do kawiarenki parafialnej.