VI Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 nabożeństwo majowe.
  2. We wtorek 8 maja, obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, jednego z głównych patronów Polski. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. w tym dniu i do wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.
  3. W najbliższą sobotę 12 maja, podczas Mszy św. o godz. 18.00, ks. Bp Marek Solarczyk udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży z kl. I liceum. Na tę Mszę św. zapraszamy wszystkich parafian, bo jest to ważne wydarzenie naszej wspólnoty parafialnej.
  4. Przypominamy, ze w czwartki w domu parafialnym odbywają się w godz. od 10.00 do 12.00 spotkania, na które zapraszamy mamy z małymi dziećmi.
  5. Do wielu rodzin dotarły już ulotki z programem przygotowania i nawiedzenia kopii wizerunku Matki Bożej Jasnogórskiej oraz zaproszenia na uroczystość pierwszej rocznicy konsekracji naszego kościoła. Zachęcamy do rozniesienia pozostałych kopert, by ważne informacje mogły dotrzeć do wszystkich rodzin.
  6. W związku z planowanym festynem parafialnym w dniu 17 czerwca, w przeddzień rocznicy konsekracji kościoła, prosimy o przynoszenie fantów na loterię, która będzie jednym z elementów festynu, podobnie jak w latach ubiegłych.
  7. Zapraszamy do kawiarenki parafialnej na spotkanie przy kawie.