Matki Bożej Królowej Polski

  1. Dzisiaj i w kolejne niedziele maja zapraszamy na nabożeństwa majowe na godz. 17.30, a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  2. Jutro przypada pierwszy piątek, a po jutrze pierwsza sobota miesiąca. Jutro spowiadać będziemy rano podczas Mszy św.,
    a po południu od godz. 16.30. O godz. 17.00 Msza św. pierwszopiątkowa  dla dzieci. W sobotę o godz. 7.15 różaniec, następnie rozważania fatimskie, o godz. 8.00 Msza św. w intencji kółek różańcowych oraz spotkanie w domu parafialnym.
  3. Przypominamy, że w czwartki w domu parafialnym odbywają się w godz. od 10.00 do 12.00 spotkania, na które zapraszamy mamy z małymi dziećmi.
  4. Miesiąc przed nawiedzeniem naszej parafii przez kopię cudownego wizerunki Matki Bożej Jasnogórskiej, pragniemy aby program przygotowania do tego wydarzenia, a także plan jego przebiegu dotarł do wszystkich rodzin naszej parafii. Koperty z tą informacją skierowane do mieszkańców już gotowe i prosimy, by pomóc w ich rozniesieniu.