Targi Wydawców Katolickich

Do niedzieli 15 kwietnia potrwają XXIV Targi Wydawców Katolickich w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim, na które warto wybrać się całą rodziną, gdyż każdy tam znajdzie coś dla siebie: począwszy od wykładów, zakupu wartościowych książek, poprzez spotkania z autorami, aż po koncerty i atrakcje dla dzieci. My na targach spotkaliśmy p. Jerzego Kazimierczaka, naszego parafianina (prowadzi bibliotekę parafialną), który wraz z braćmi z Konfraterni Świętego Apostoła Jakuba Starszego przy Katedrze Polowej Wojska Polskiego, prezentował publikacje dotyczące dróg Jakubowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się nieustannie książki dla dzieci pisane przez p. Wojciecha Widłaka, także naszego parafianina. A w sobotę o 14.00 Wydawnictwo Sióstr Loretanek zaprasza na spotkanie autorskie z lek. med. Grażyną Rybak autorką i współautorką książek o tematyce medycznej i religijnej, która od lat koordynuje comiesięczne spotkania środowiska medycznego w naszym domu parafialnym. Zapraszamy!IMG 20180413 103123