I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Rozpoczął się okres Wielkiego Postu. Zachęcamy wszystkich parafian do uczestniczenia w nabożeństwach Drogi krzyżowej i Gorzkich żali. Na Drogę krzyżową zapraszamy w piątki – dzieci na godz.  17.00, dorosłych na godz. 17.30, a młodzież i wszystkich wracających później z pracy na godz. 19.00. Na Gorzkie żale zapraszamy w niedziele na godz. 17.15. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w III Niedzielę Wielkiego Postu, za dwa tygodnie 4 marca i będą trwały do środy 7 marca. Prowadzą je oo. Franciszkanie o. Piotr i o. Jarosław.
  2. W minionym tygodniu zakończyliśmy odwiedzanie rodzin naszej parafii. Z częścią z nich spotkał się ks. Proboszcz w domu parafialnym. Wszystkim dziękujemy za życzliwość i serdeczne przyjęcie odwiedzających duszpasterzy. Ks. Proboszcz dziękuje za przyjęcie zaproszenia na spotkanie kolędowe w domu parafialnym.
  3. Od dwóch tygodni trwają w naszej parafii katechezy drogi neokatechumenalnej głoszone przez katechistów naszej parafialnej wspólnoty tej drogi w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30. Zachęcamy do wysłuchania zwłaszcza najbliższej katechezy, jutro w poniedziałek o godz. 19.30 w kościele.
  4. Informujemy również, że przez cały okres Wielkiego Postu w dni powszednie od poniedziałku do piątku wspólnota neokatechumenalna gromadzi się codziennie w kościele na modlitwę liturgią godzin – Jutrznią. Wszystkich zapraszamy do tej wspólnej modlitwy o godz. 5.45.