XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30, a przed Mszą św. o godz. 12.00, w naszym kościele możemy obejrzeć przedstawienie o objawieniach w Fatimie. Przedstawienie zostało przygotowane przez dzieci z parafii katedralnej św. Floriana i ich rodziców pod kierunkiem siostry loretanki. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  2. Dzisiaj o godz. 17.15 kolejne spotkanie młodzieży  kl. I liceum przygotowującej się drugi rok do sakramentu Bierzmowania.
    Natomiast po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19.00 zapraszamy wszystkich młodych zainteresowanych spotkaniem młodzieży w Panamie na początku 2019 roku i cyklem przygotowań do tego wyjazdu. Spotkanie poprowadzi ks. Michał Dziedzic, diecezjalny duszpasterz młodzieży, którego gościmy dzisiaj w naszej parafii.
  3. Przypominamy, że w czwartki o godz. 10.00 odbywają się w domu parafialnym spotkania dla mam z małymi dziećmi, zaś w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej odbędzie się kolejne, comiesięcznie spotkanie duszpasterstwa pracodawców i przedsiębiorców „Talent”.