XXXI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 Nieszpory.
  2. W sobotę 11 listopada przypada 99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 18.00. Wcześniej, o godz. 16.30 rozpocznie się wieczór pieśni patriotycznych. Na wspólne śpiewanie zapraszamy do dużej sali w domu parafialnym. Zapraszamy starszych i dorosłych, w których żyją te pieśni, ale także dzieci i młodzież, aby wejść w to ważne doświadczenie dla każdego Polaka.
  3. W czwartek 9 listopada odbędzie się kolejne comiesięczne spotkanie Środowiska Medycznego, gromadzącego się przy naszej parafii. Gościem spotkania będzie s. Maksymiliana Sulej, albertynka, a tematem komentarz do słów św. Brata Alberta Chmielowskiego: „Praca codzienna może mieć wartość modlitwy”.
  4. W następną niedzielę 12 listopada zapraszamy na przedstawienie o objawieniach fatimskich, które będzie wystawione w naszym kościele po Mszy św. o godz. 10.30. Przedstawienie zostało przygotowane przez dzieci ze służby liturgicznej parafii katedralnej wraz z rodzicami pod kierunkiem siostry loretanki.
  5. Ukazał się nowy numer gazetki parafialnej.