Wznawiamy po wakacjach spotkania grup parafialnych

Wspólnoty i stowarzyszenia działające przy parafii Świętej Rodziny po wakacjach rozpoczynają kolejny rok duszpasterski. Zapraszamy do czynnego włączenia się w życie naszej rodziny parafialnej. W najbliższą sobotę, 9 września, rozpoczną się spotkania parafialnej służby ołtarza: o godz. 9.00 ministrantów starszych (licealistów i studentów), o godz. 10.00 ministrantów młodszych (ze szkoły podstawowej i gimnazjum) oraz bielanek, a o godz. 11.00 scholi dziecięcej. Od przyszłego tygodnia ruszają już spotkania grup młodzieżowych prowadzonych przez misjonarkę z Filipin. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT zaprasza na spotkanie 15 września o godz. 19.00, a wcześniej na Mszę św. o 18.00. Natomiast 16 września młodzież z Ruchu Rodzin Nazaretańskich zaprasza na swoje spotkanie o godz. 15.00 do domu parafialnego. Mamy wraz z małymi dziećmi zapraszamy na spotkanie w czwartek 21 września o godz. 10.00.

We wtorek, 5 września, odbyło się pierwsze po wakacjach diecezjalne spotkanie Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Msza święta sprawowana była w intencji wszystkich uczestników rekolekcji w Małym Cichym. W najbliższy wtorek Msza św. o 19.00 w intencji uczestników rekolekcji w Jastarni. Małżeństwa z dziećmi zapraszają na spotkanie w Loretto 23 września 2017 o godz. 10.30. Uroczysta inauguracja nowego roku formacyjnego 2017/2018 odbędzie się w sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie w sobotę, 30 września 2017 r.