Zesłanie Ducha Świętego

  1. Dzisiejsza niedziela kończy okres wielkanocny, także okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.
  2. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe. Przypominamy, że w dni powszednie nabożeństwo czerwcowe sprawujemy po Mszy św. wieczornej.
  3. Informujemy, że w uroczystość Bożego Ciała, 15 marca, główna Msza św., po której wyruszy procesja do czterech ołtarzy, zostanie odprawiona o godz. 12.00. Zachęcamy, by dzieci pierwszokomunijne wzięły udział w procesji w strojach komunijnych.
  4. Trwają przygotowania do uroczystości konsekracji naszego kościoła, która odbędzie się, jak Pan Bóg pozwoli, za dwa tygodnie, w niedzielę 18 czerwca o godz. 11.00. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00.
    Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 9.00, 10.30 i 12.00 w ramach naszego duchowego przygotowania do konsekracji, kazania wygłosi ks. dr Bartosz Adamczewski, biblista.
    Przypominamy, że można jeszcze zgłaszać do najbliższej środy pragnienie otrzymania indywidualnego błogosławieństwa  ks. Arcybiskupa.
  5. Przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej. Inne zbiórki nie są uzgodnione ani z parafią ani z kurią.