V Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj grupa dzieci kl. III ze SP nr 84 przystąpiła do swojej uroczystej I Komunii św. Podczas Mszy św. o godz. 10.30. Dzieci ze SP nr 52 przystąpią do I Komunii św. w najbliższą sobotę podczas Mszy św. o godz. 10.00.
  2. W najbliższy wtorek, 16 maja, przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Metropolii Warszawskiej. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w tym dniu.
  3. Rozpoczął się kurs przedmałżeński. Wszystkich narzeczonych zapraszamy w kolejne czwartki na godz. 20.00.
  4. Duszpasterstwo przedsiębiorców i pracodawców TALENT zapraszana na kolejne comiesięczne spotkanie w piątek po Mszy św. o godz. 18.00. Tematem spotkania będzie: Zagrożenie posiadaniem. Bałwochwalstwo.
  5. Środowisko Medyczne Świętej Rodziny gromadzące się przy naszej parafii organizuje wraz z oddziałem mazowieckim Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich doroczne spotkanie środowisk medycznych Warszawy, w przyszłą niedzielę 21 maja. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00, której będzie przewodniczyć ks. Bp Henryk Ciereszko, białostocki biskup pomocniczy, postulator w procesie beatyfikacyjnym ks. Michała Sopocki, spowiednika św. s. Faustyny. Po Mszy św. prelekcja w domu parafialnym na temat „Relacje duchowe św. s. Faustyny i jej kierownika duchowego bł. ks. Michała Sopoćki”. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
  6. Gimnazjum Wyspa JP2 zaprasza na XII Rajd rowerowy „Za Papieżem na rowerze”, który odbędzie się w sobotę 20 maja. W tym roku pod hasłem „Zatrzymaj się przy Matce”. Przejedzie on szlakiem kapliczek maryjnych na Targówku. Informacje i rekrutacja na stronie szkoły Wyspy JP2: www.wyspajp2.pl