Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiaj z racji Niedzieli Miłosierdzia zapraszamy do kościoła na godz. 15.00. Pomodlimy się najpierw koronką do Bożego Miłosierdzia (możliwość uzyskania odpustu) a następnie zostanie odprawiona Msza św. podczas której dzieci kl. III ze SP nr 52 odnowią przyrzeczenia Chrztu św. przed I Komunią św.
  2. Jutro obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski, przeniesioną z dnia dzisiejszego, zaś we wtorek święto św. Marka Ewangelisty.
  3. W najbliższy czwartek 27 kwietnia przybędzie do naszej parafii ks. Arcybiskup Henryk Hoser w ramach tzw. wizytacji parafialnej. Przed południem odwiedzi obie szkoły podstawowe, znajdujące się na terenie naszej parafii. O godz. 11.50 zapraszamy wszystkich, którzy mogą przybyć na wspólną modlitwę Anioł Pański z ks. Arcybiskupem w naszym kościele. Po południu ks. Arcybiskup będzie sprawował Mszę św. o godz. 18.00, na którą zapraszamy wszystkich parafian. Po Mszy św. mniej więcej ok. godz. 19.15 ks. Arcybiskup spotka się z grupami i wspólnotami parafialnymi w domu parafialnym na I piętrze. Posługa apostolska Biskupa Diecezji to jeden z ważnych  sposobów umocnienia naszej wiary, a tego wszyscy potrzebujemy, więc tym bardziej zapraszamy na spotkania z ks. Arcybiskupem: na modlitwę Anioł Pański o godz. 11.50 i na Mszę św. o godz. 18.00.
  4. Wszystkie mamy z małymi dziećmi zapraszamy na cotygodniowe spotkania w czwartki o godz. 10.30. W najbliższy czwartek w tym spotkaniu weźmie udział ks. Arcybiskup.
  5. Przed kościołem po Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na pomoc dla Syrii, które będą przekazane przez Caritas Polska.