Marsz Świętości Życia

W Marszu Świętości Życia organizowanym w archidiecezji i diecezji warszawsko-praskiej przez Zakon Rycerzy Jana Pawła II wzięła udział XI. Chorągiew Świętej Rodziny z naszej parafii, z której jesteśmy bardzo dumni, oraz wiele rodzin, dając świadectwo wartości małżeństwa i rodziny. Współorganizatorem tego wydarzenia był ks. Robert Wielądek, Diecezjalny Duszpasterz Rodzin, który jest rezydentem naszej parafii. Organizatorom Marszu przekazana została na potrzeby samotnych matek ofiara złożona podczas uroczystej Mszy świętej w dniu 28 marca, kiedy to kościół Świętej Rodziny na Zaciszu był wielkopostnym kościołem stacyjnym. Dziękujemy!
2 kwietnia przeżywaliśmy 12 rocznicę odejścia do Domu Ojca św. Jana Pawła II. Marsz Świętości Życia upamiętnił nauczanie Papieża.