I Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.15 Gorzkie żale.
  2. Rozpoczął się okres Wielkiego Postu. Zachęcamy wszystkich parafian do uczestniczenia w nabożeństwach Drogi krzyżowej i Gorzkich żali.
    Na Drogę krzyżową zapraszamy w piątki: dzieci na godz. 17.00, dorosłych na godz. 17.30, a młodzież i wszystkich później wracających z pracy na godz. 19.00. Na Gorzkie żale zapraszamy w niedziele na godz. 17.15. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w piątą niedzielę Wielkiego Postu 2 kwietnia i będą trwały do środy 5 kwietnia.
  3. Wraz z Fundacją Św. Józefa zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Kościół i świat”. Gościem spotkania będzie pani Dorota Kielak, profesor UKSW, a tematem „Brat Albert – święty w przestrzeni polskości”. Na spotkanie zapraszamy jutro na godz. 18.45.
  4. Młodzież zapraszamy na cotygodniowe spotkania: studentów w środę na godz. 20.00, a nastolatków z klasy VI i I gimnazjum w piątki na godz. 17.30, bezpośrednio po Drodze krzyżowej.
  5. W najbliższy czwartek rozpocznie się kurs przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa. Narzeczonych zapraszamy w kolejne czwartki na godz. 20.00 do domu parafialnego.
  6. Również w czwartek odbędzie się kolejne comiesięczne spotkanie środowiska medycznego gromadzącego się przy naszej parafii. Gościem spotkania będzie ks. Michał Dłutowski, a tematem: „Wskazówki duchowe dla medyków w pismach bł. ks. Michała Sopoćki”.
  7. Mamy z niemowlętami i małymi dziećmi zapraszamy na spotkanie za dwa tygodnie w czwartek 16 marca. Spotkanie odbędzie się w godz. 10.30 – 12.00. Spotkanie będzie miało charakter modlitewno-formacyjny oraz warsztaty w zakresie różnych umiejętności praktycznych. Organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi.