V Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.30 Nieszpory.
2. W najbliższą sobotę 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Panny z Lourdes, obchodzone od wielu lat jako Światowy Dzień Chorego. Uroczysta Msza św. dla chorych i ich opiekunów zostanie odprawiona w kościele księży Marianów przy ul. Szwedzkiej o godz. 11.00. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
3. Uczniów klas VI oraz I gimnazjum zapraszamy na cykl spotkań, które poprowadzi misjonarka z Filipin. Tematy wiodące to: „Nastolatek stawia pytania”, „Nastolatek szuka człowieka”. Spotkanie pierwsze odbędzie się w najbliższy piątek w domu parafialnym o godz. 17.00. Następne po feriach.
4. Także w piątek, drugi piątek miesiąca, zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00, na koronkę i na Mszę św.
5. Powoli zbliżamy się do końca odwiedzin duszpasterskich. W najbliższym tygodniu pragniemy odwiedzić parafian wg następującego planu:
poniedziałek – 6 lutego: ul. św. Wincentego 128C, 128D, 128E, 128F, 128G i 130,
wtorek – 7 lutego: ul. św. Wincentego 124,
środa –  8 lutego: ul. św. Wincentego 122,
czwartek –  9 lutego: ul. Kondratowicza 59.
Odwiedziny parafian będziemy rozpoczynać o godz. 17.00. Osoby, które nie spotkały się z odwiedzającym księdzem w wyznaczonym terminie, zachęcamy by umówić się indywidualnie z księżmi na najbliższą sobotę lub inny uzgodniony termin.