XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu, rozpocznie się o godz. 16.00, o godz. 17.15 różaniec w intencji zmarłych.
  2. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej odbędzie się jutro w poniedziałek o godz. 19.00.
  3. W piątek 11 listopada przypada kolejna 98 rocznica odzyskania niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 18.00. W tym dniu zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 połączona z koronką do Bożego Miłosierdzia, tak jak w każdy II piątek miesiąca. W piątek z racji święta post nie obowiązuje na mocy dyspensy ks. Arcybiskupa.
  4. Zapraszamy parafian na śpiewanie pieśni patriotycznych z racji Święta Niepodległości w sobotę 12 listopada o godz. 16.30.
  5. W czwartek, 10 listopada, odbędzie się kolejne comiesięcznie spotkanie Środowiska Medycznego, gromadzącego się przy naszej parafii. Gościem spotkania będzie s. Iza, Mała siostra Jezusa, a tematem: „Czy poradę duchową można dostać listem?” Zapraszamy w czwartek na godz. 19.00.
  6. W czwartek 10 listopada rozpocznie się w naszej Ojczyźnie nowenna, będąca przygotowaniem do Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla Pana, który będzie dokonany najpierw w Krakowie w sobotę 19 listopada, a następnie we wszystkich parafiach w Niedzielę Chrystusa Króla w dniu 20 listopada. Nowenna będzie połączona z wieczorną Mszą św. i będzie się rozpoczynać o godz. 17.50.