Uroczystość Wszystkich Świętych

  1. Dziś i jutro Msza św. wieczorna o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin, których polecamy Panu Bogu w wypominkach: dziś wg kartek białych, jutro wg kartek zielonych. Po tych Mszach św. będzie procesja za zmarłych połączona z wypominkami.
  2. Jutro Msze św. o godz. 6.30, 8.00 i 18.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 16.30, o godz. 17.00 Msza św. dla dzieci i o godz. 18.00 Msza  św. wynagradzająca. W sobotę różaniec o godz. 7.15, o godz. 8.00 Msza św. w intencji kółek różańcowych i po niej spotkanie w domu parafialnym.
  4. Przypominamy, że w dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za pobożne odwiedzenie cmentarza i odmówienie tam modlitwy za zmarłych. Dodatkowo można uzyskać odpust zupełny jutro we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych za pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie tam modlitwy „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” przy zachowaniu stałych warunków odpustu: stan łaski uświęcającej, pragnienie zerwania ze wszystkimi grzechami, modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Odpusty powyższe można ofiarować tylko za zmarłych.