VI Niedziela Wielkanocna

1.Od dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Jak co roku sprawowane one będą w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej, zaś w niedziele o godz. 17.30.

2. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca, dzień szczególnej adoracji Pana Jezusa Eucharystycznego. O godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, krótkie nabożeństwo i możliwość cichej adoracji do godz. 17.30.

3. W poniedziałek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę wypominkową oraz Mszę Świętą za naszych zmarłych o godz. 18.00.

4. We wtorek 3 maja w uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki Polski Msze Święte według porządku niedzielnego.

5. Najbliższy piątek jest pierwszym w miesiącu. Spowiedź od godz. 16.00. Msza Święta z udziałem dzieci o godz. 17.00, po niej Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godzinie 18.00 Msza wotywna do Serca Pana Jezusa oraz nabożeństwo majowe.

6. Z racji pierwszej soboty miesiąca wotywna Msza o Niepokalanym Sercu Maryi w intencji Kółek Różańcowych sprawowana będzie o godz. 8.00. Po jej zakończeniu Nabożeństwo do Matki Bożej. O godz. 7.15 różaniec fatimski.

7.  W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od piątku przed tą Uroczystością do soboty przed Zesłaniem Ducha Świętego zapraszamy na nowennę do Ducha Świętego, która będzie odprawiana po nabożeństwie majowym.