V Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj o godz. 18.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św., której będzie przewodniczył ks. Stanisław Warzeszak, krajowy duszpasterz Służby Zdrowia. Podczas Mszy św. będą z nami obecne relikwie św. Beretty Molla, włoskiej lekarki, której wspomnienie obchodzimy 28 kwietnia. Po Mszy św. zapraszamy do domu parafialnego na prelekcję prof. Bogdana Chazana, poświęconą św. Berettcie Molli jako patronce Fundacji MaterCare.
  2. Jutro obchodzimy święto św. Marka Ewangelisty, zaś w piątek 29 kwietnia św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy.
  3. Przypominamy, że przy chrzcielnicy umieszczona jest księga pamiątkowa, w której możemy wpisywać swoje imię i nazwisko, datę i miejsce naszego Chrztu św. W ten sposób pragniemy uczcić 1050 rocznicę Chrztu Polski.
  4. Młodzieży przypominamy o zgłaszaniu się na wyjazd do Krakowa na spotkanie z Papieżem i młodzieżą całego świata. Do 5 maja musimy podać ilość osób chętnych i zarezerwować dla nich miejsce w pociągu.